1455QALBK-10
Description
END PANEL ALUMINUM BLACK 10/PACK
Catalog
Box Components
DataSheet
1455QALBK-10 PDF
Type Description
Series:1455
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Panel, End
Features:-
For Use With/Related Products:1455Q Series
Size / Dimension:4.913" L x 2.004" W x 0.057" H (124.79mm x 50.90mm x 1.45mm)