1418N4S16J12
Description
BOX S STEEL NATURAL 24"L X 24"W
DataSheet
1418N4S16J12 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:24.000" L x 24.000" W (609.60mm x 609.60mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):576in² (3716cm²)