1418N4S12
Description
BOX STEEL GRAY 48"L X 36"W
DataSheet
1418N4S12 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:48.000" L x 36.000" W (1219.20mm x 914.40mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):1728in² (1.115 m²)