1590WKKBK
Description
BOX ALUM BLACK 4.9"L X 4.9"W
DataSheet
1590WKKBK PDF
Type Description
Series:1590W
Package:Bag
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.902" L x 4.902" W (124.51mm x 124.51mm)
Height:2.244" (57.00mm)
Area (L x W):24.0in² (155cm²)
Color:Black
Thickness:0.098" (2.49mm)