1590WR1BK
Description
BOX ALUM BLACK 7.56"L X 4.38"W
DataSheet
1590WR1BK PDF
Type Description
Series:1590W
Container Type:Box
Size / Dimension:7.559" L x 4.380" W (192.00mm x 111.25mm)
Height:2.392" (60.76mm)
Area (L x W):33.1in² (214cm²)
Color:Black
Thickness:0.080" (2.03mm)