1447SN4H12
Description
BOX STEEL GRAY 42"L X 31.38"W
DataSheet
1447SN4H12 PDF
Type Description
Series:1447SN4
Container Type:Box
Size / Dimension:42.000" L x 31.380" W (1066.80mm x 797.05mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):1318in² (8503cm²)