AN-1304-AB
Description
BOX ALUM BLACK 4.54"L X 3.54"W
DataSheet
AN-1304-AB PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:4.535" L x 3.543" W (115.19mm x 89.99mm)
Height:2.165" (55.00mm)
Area (L x W):16.1in² (104cm²)
Color:Black
Thickness:0.130" (3.30mm)