1418N4M16
Description
BOX STEEL GRAY 36"L X 30"W
DataSheet
1418N4M16 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:36.000" L x 30.000" W (914.40mm x 762.00mm)
Height:16.000" (406.40mm)
Area (L x W):1080in² (6968cm²)