MB655030
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX PLASTIC GRAY 2.56"L X 1.97"W
Catalog
Boxes
DataSheet
MB655030 PDF
Type Description
Series:MB
Package:Bag
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:2.559" L x 1.969" W (65.00mm x 50.00mm)
Height:1.181" (30.00mm)
Area (L x W):5.03in² (32.5cm²)