1418N4SSK12
Description
BOX S STEEL NATURAL 30"L X 24"W
DataSheet
1418N4SSK12 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):720in² (4645cm²)