1590WVBK
Description
BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.72"W
DataSheet
1590WVBK PDF
Type Description
Series:1590W
Container Type:Box
Size / Dimension:4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm)
Height:3.701" (94.01mm)
Area (L x W):22.3in² (144cm²)
Color:Black
Thickness:0.080" (2.03mm)