1447SG10
Description
BOX STEEL GRAY 36"L X 31.38"W
DataSheet
1447SG10 PDF
Type Description
Series:1447S
Container Type:Box
Size / Dimension:36.000" L x 31.380" W (914.40mm x 797.05mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):1130in² (7290cm²)