1590YFBK
Description
BOX ALUM BLACK 3.62"L X 3.62"W
DataSheet
1590YFBK PDF
Type Description
Series:1590F
Package:Bag
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:3.622" L x 3.622" W (92.00mm x 92.00mm)
Height:1.713" (43.51mm)
Area (L x W):13.1in² (85cm²)
Design:Cover Included
Material:Metal, Aluminum
Color:Black
Thickness:0.098" (2.49mm)