1418KK12
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX STEEL GRAY 30"L X 30"W
Catalog
Boxes
DataSheet
1418KK12 PDF
Type Description
Series:1418
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:30.000" L x 30.000" W (762.00mm x 762.00mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):900in² (5806cm²)