1437S16A
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX S STEEL NATURAL 4"L X 4"W
Catalog
Boxes
DataSheet
1437S16A PDF
Type Description
Series:1437
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.000" L x 4.000" W (101.60mm x 101.60mm)
Height:4.750" (120.65mm)
Area (L x W):16.0in² (103cm²)