1550WNBK
Description
BOX ALUM BLACK 9.85"L X 9.85"W
DataSheet
1550WNBK PDF
Type Description
Series:1550W
Container Type:Box
Size / Dimension:9.850" L x 9.850" W (250.19mm x 250.19mm)
Height:3.988" (101.30mm)
Area (L x W):97.0in² (626cm²)
Color:Black
Thickness:0.098" (2.49mm)