1590WYBK
Description
BOX ALUM BLACK 3.62"L X 3.62"W
DataSheet
1590WYBK PDF
Type Description
Series:1590W
Package:Bag
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:3.622" L x 3.622" W (92.00mm x 92.00mm)
Height:1.654" (42.01mm)
Area (L x W):13.1in² (85cm²)
Color:Black
Thickness:0.098" (2.49mm)