1590WPBK
Description
BOX ALUM BLACK 6.02"L X 3.27"W
DataSheet
1590WPBK PDF
Type Description
Series:1590W
Container Type:Box
Size / Dimension:6.024" L x 3.268" W (153.01mm x 83.01mm)
Height:1.988" (50.50mm)
Area (L x W):19.7in² (127cm²)
Color:Black
Thickness:0.080" (2.03mm)