1418N4ALM12
Description
BOX ALUMINUM NAT 36"L X 30"W
DataSheet
1418N4ALM12 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:36.000" L x 30.000" W (914.40mm x 762.00mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):1080in² (6968cm²)
Design:Hinged Door, Lid
Material:Metal, Aluminum
Color:Natural
Thickness:0.100" (2.54mm)