1418N4S16T12
Description
BOX S STEEL NATURAL 60"L X 36"W
DataSheet
1418N4S16T12 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:60.000" L x 36.000" W (1524.00mm x 914.40mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):2160in² (1.394 m²)