BC-AGP-112607
Description
BOX ABS GRAY 10.24"L X 4.33"W
DataSheet
BC-AGP-112607 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:10.236" L x 4.331" W (260.00mm x 110.00mm)
Height:2.953" (75.00mm)
Area (L x W):44.3in² (286cm²)
Color:Light Gray
Thickness:0.126" (3.20mm)