UNC 4-6-10-BLUE/WHITE
Manufacturer
LMB Heeger, Inc.
VIGOR # :
Description
CABINET ALUM BLU/WHI 10"L X 6"W
Catalog
Boxes
DataSheet
UNC 4-6-10-BLUE/WHITE PDF
Type Description
Series:Uni-Cab
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Cabinet
Size / Dimension:10.000" L x 6.000" W (254.00mm x 152.40mm)
Height:4.000" (101.60mm)
Area (L x W):60.0in² (387cm²)
Design:Slanted Top
Material:Metal, Aluminum
Color:Blue, White
Thickness:0.090" (2.29mm)