1590WTBK
Description
BOX ALUM BLACK 4.74"L X 3.15"W
DataSheet
1590WTBK PDF
Type Description
Series:1590W
Container Type:Box
Size / Dimension:4.744" L x 3.150" W (120.50mm x 80.01mm)
Height:2.323" (59.00mm)
Area (L x W):14.9in² (96cm²)
Color:Black
Thickness:0.080" (2.03mm)