1555CF42GY
Description
BOX ABS GRAY 4.72"L X 2.59"W
DataSheet
1555CF42GY PDF
Type Description
Series:1555F
Container Type:Box
Size / Dimension:4.722" L x 2.590" W (119.94mm x 65.79mm)
Height:2.441" (62.00mm)
Area (L x W):12.3in² (79cm²)
Design:Cover Included
Material:Plastic, ABS
Color:Gray
Thickness:0.157" (4.00mm)