1590WJBK
Description
BOX ALUM BLACK 5.71"L X 3.74"W
DataSheet
1590WJBK PDF
Type Description
Series:1590W
Container Type:Box
Size / Dimension:5.709" L x 3.740" W (145.01mm x 95.00mm)
Height:1.929" (49.00mm)
Area (L x W):21.4in² (138cm²)
Color:Black
Thickness:0.080" (2.03mm)