1590VFBK
Description
BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.72"W
DataSheet
1590VFBK PDF
Type Description
Series:1590F
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm)
Height:3.779" (95.99mm)
Area (L x W):22.3in² (144cm²)
Design:Cover Included
Material:Metal, Aluminum
Color:Black
Thickness:0.080" (2.03mm)