BC-AGP-151509
Description
BOX ABS GRAY 5.91"L X 5.91"W
DataSheet
BC-AGP-151509 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:5.906" L x 5.906" W (150.00mm x 150.00mm)
Height:3.543" (90.00mm)
Area (L x W):34.9in² (225cm²)
Color:Light Gray
Thickness:0.126" (3.20mm)