1555FF17GY
Description
BOX ABS GRAY 4.72"L X 3.57"W
Catalog
Boxes
DataSheet
1555FF17GY PDF
Type Description
Series:1555F
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.722" L x 3.574" W (119.94mm x 90.78mm)
Height:1.465" (37.21mm)
Area (L x W):16.9in² (109cm²)
Design:Cover Included
Material:Plastic, ABS
Color:Gray
Thickness:0.157" (4.00mm)