A24N20ALP
Manufacturer
nVent Hoffman
VIGOR # :
Description
BOX STEEL GRAY 24.02"L X 20"W
Catalog
Boxes
DataSheet
A24N20ALP PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:24.016" L x 20.000" W (610.00mm x 508.00mm)
Height:6.614" (168.00mm)
Area (L x W):480in² (3097cm²)