1590WCBK
Description
BOX ALUM BLACK 4.71"L X 3.7"W
DataSheet
1590WCBK PDF
Type Description
Series:1590W
Container Type:Box
Size / Dimension:4.705" L x 3.701" W (119.50mm x 94.00mm)
Height:2.224" (56.50mm)
Area (L x W):17.3in² (112cm²)
Color:Black
Thickness:0.080" (2.03mm)