1422RX10
Description
BOX STEEL GRAY 30"L X 60"W
DataSheet
1422RX10 PDF
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:30.000" L x 60.000" W (762.00mm x 1524.00mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):1800in² (1.161 m²)