1422UX12
Description
BOX STEEL GRAY 36"L X 60"W
DataSheet
1422UX12 PDF
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:36.000" L x 60.000" W (914.40mm x 1524.00mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):2160in² (1.394 m²)