W45-86-46B
Manufacturer
Vector Electronics & Technology, Inc.
VIGOR # :
Description
CASE ALUM UNPAINTED 8.61"LX4.5"W
Catalog
Boxes
DataSheet
W45-86-46B PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Case
Size / Dimension:8.610" L x 4.500" W (218.70mm x 114.30mm)
Height:4.610" (117.09mm)
Area (L x W):38.7in² (250cm²)