RB85P12C24C
Description
PLASTIC BOX CLEAR/CLEAR (7.87 X
DataSheet
RB85P12C24C PDF
Size / Dimension:-
Height:3.540" (89.92mm)
Area (L x W):37.1in² (239cm²)
Design:Cover Included
Material:Plastic, Polycarbonate
Color:Clear
Thickness:0.120" (3.05mm)