R251-130-240
Description
BOX ALUM SILVER 9.45"L X 6.61"W
DataSheet
R251-130-240 PDF
Type Description
Series:R251
Container Type:Box
Size / Dimension:9.449" L x 6.614" W (240.00mm x 168.00mm)
Height:1.457" (37.00mm)
Area (L x W):62.4in² (403cm²)
Design:Split Sides and End Panel(s)
Material:Metal, Aluminum
Color:Silver
Thickness:0.091" (2.30mm)