R132-102-000
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX FIBERGLASS BG 5.98"LX4.02"W
Catalog
Boxes
DataSheet
R132-102-000 PDF
Type Description
Series:R132
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:5.984" L x 4.016" W (152.00mm x 102.00mm)
Height:3.150" (80.00mm)
Area (L x W):24.0in² (155cm²)