RB85P12G10G
Description
PLASTIC BOX GRAY/GRAY (7.87 X 4.
DataSheet
RB85P12G10G PDF
Size / Dimension:-
Height:2.180" (55.37mm)
Area (L x W):37.1in² (239cm²)
Design:Cover Included
Material:Plastic, Polycarbonate
Color:Gray
Thickness:0.120" (3.05mm)