RB85P12C24B
Manufacturer
Serpac Electronic Enclosures
VIGOR # :
Description
PLASTIC BOX CLEAR/BLACK (7.87 X
Catalog
Boxes
DataSheet
RB85P12C24B PDF
Type Description
Series:RB
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:-
Height:3.540" (89.92mm)
Area (L x W):37.1in² (239cm²)
Design:Cover Included
Material:Plastic, Polycarbonate
Color:Black, Clear Cover/Door
Thickness:0.120" (3.05mm)