R101-100-000
Description
BOX ALUM BEIGE 3.94"L X 3.94"W
DataSheet
R101-100-000 PDF
Type Description
Series:R101
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:3.937" L x 3.937" W (100.00mm x 100.00mm)
Height:3.150" (80.00mm)
Area (L x W):15.5in² (100cm²)