R101-160-000
Description
BOX ALUM BEIGE 6.3"L X 6.3"W
DataSheet
R101-160-000 PDF
Type Description
Series:R101
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:6.299" L x 6.299" W (160.00mm x 160.00mm)
Height:3.937" (100.00mm)
Area (L x W):39.7in² (256cm²)