ENC-AL-21X14X15
Description
ALUMINUM OUTDOOR ENCLOSURE 21X14
DataSheet
ENC-AL-21X14X15 PDF
Type Description
Series:Tycon Solar®
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Enclosure
Size / Dimension:15.000" L x 14.000" W (381.00mm x 355.60mm)
Height:21.000" (533.40mm)
Area (L x W):55.0in² (355cm²)