R250-130-180
Description
BOX ALUM SILVER 7.09"L X 6.61"W
DataSheet
R250-130-180 PDF
Type Description
Series:R250
Container Type:Box
Size / Dimension:7.087" L x 6.614" W (180.00mm x 168.00mm)
Height:1.457" (37.00mm)
Area (L x W):46.9in² (303cm²)
Design:End Panel(s)
Material:Metal, Aluminum
Color:Silver
Thickness:0.091" (2.30mm)