R132-124-000
Description
BOX FIBERGLASS BG 9.61"LX4.88"W
DataSheet
R132-124-000 PDF
Type Description
Series:R132
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:9.606" L x 4.882" W (244.00mm x 124.00mm)
Height:3.937" (100.00mm)
Area (L x W):46.9in² (303cm²)