R103-120-000
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX ALUM BEIGE 4.72"L X 4.72"W
Catalog
Boxes
DataSheet
R103-120-000 PDF
Type Description
Series:R103
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 120.00mm)
Height:-
Area (L x W):22.3in² (144cm²)