PHW302010
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX FIBERGLASS GRY 32.87"X20.98"
Catalog
Boxes
DataSheet
PHW302010 PDF
Type Description
Series:PHW
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:32.874" L x 20.984" W (835.00mm x 533.00mm)
Height:11.890" (302.00mm)
Area (L x W):690in² (4452cm²)