AN-1314-AB
Manufacturer
Bud Industries, Inc.
VIGOR # :
Description
BOX ALUM BLACK 4.9"L X 3.14"W
Catalog
Boxes
DataSheet
AN-1314-AB PDF
Type Description
Series:AN-A
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.900" L x 3.140" W (124.46mm x 79.76mm)
Height:2.265" (57.53mm)
Area (L x W):15.3in² (99cm²)
Design:Cover Included
Material:Metal, Aluminum
Color:Black
Thickness:0.120" (3.05mm)