R102-100-000
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX ALUM BEIGE 3.94"L X 3.94"W
Catalog
Boxes
DataSheet
R102-100-000 PDF
Type Description
Series:R102
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:3.937" L x 3.937" W (100.00mm x 100.00mm)
Height:2.126" (54.00mm)
Area (L x W):15.5in² (100cm²)