R132-164-000
Description
BOX FIBERGLASS BG 12.8"LX6.46"W
DataSheet
R132-164-000 PDF
Type Description
Series:R132
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:12.756" L x 6.457" W (324.00mm x 164.00mm)
Height:3.937" (100.00mm)
Area (L x W):82.4in² (532cm²)