1591TFBK
Description
BOX ABS BLACK 4.72"L X 3.15"W
DataSheet
1591TFBK PDF
Type Description
Series:1591F
Package:-
Part Status:Obsolete
Container Type:Box
Size / Dimension:4.724" L x 3.150" W (120.00mm x 80.01mm)
Height:2.319" (58.90mm)
Area (L x W):14.9in² (96cm²)
Design:Cover Included
Material:Plastic, ABS
Color:Black
Thickness:0.079" (2.01mm)