1591UFBK
Description
BOX ABS BLACK 4.72"L X 4.72"W
DataSheet
1591UFBK PDF
Type Description
Series:1591F
Package:-
Part Status:Obsolete
Container Type:Box
Size / Dimension:4.722" L x 4.724" W (119.94mm x 119.99mm)
Height:2.319" (58.90mm)
Area (L x W):22.3in² (144cm²)
Design:Cover Included
Material:Plastic, ABS
Color:Black
Thickness:0.079" (2.01mm)